Riad Ramzi

  • Bezplatné připojení k internetu
  • Venkovní bazén
  • Tenisový kurt
  • Nekuřácký majetek

Obsahující Wi-Fi v celé budově, Riad Ramzi Marakéš nabízí ubytování 2 km od Sidi Abdallah Ghiat.

Hosté se mohou ochladit v plaveckém bazénu.

Lahodnou halal snídani je nabízeno pro hosty Riad Ramzi. Hosté mohou uhasit žízeň svým oblíbeným nápojemv venkovním baru.

Aqua Fun Club je méně než 3 km daleko.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Riad Ramzi Marakéš
Redmoon Villa & Riad
Cena pouze pro mobilní zařízení

Redmoon Villa & Riad

8.8
Vynikající 184 recenzí
14.2 km od ubytování
USD 1149 USD 1034
za noc
Palais Volteras
Cena pouze pro mobilní zařízení

Palais Volteras

8.6
Vynikající 67 recenzí
15.1 km od ubytování
USD 187 USD 168
za noc
Riad Sahar Prive - Piscine - Pdj Inclus
Cena pouze pro mobilní zařízení

Riad Sahar Prive - Piscine - Pdj Inclus

16.4 km od ubytování
USD 480 USD 432
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Menara
    28 km

    Vlaková nádraží

    Vlakové nádraží Marrákéš
    21 km

    Vybavení

    Internet

    • Bezplatné připojení k internetu

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Aktivity

    • Tenisový kurt

    Služby v ubytování

    • Směnárna

    Pro děti

    • Hlídání dětí/ Péče o děti

    Rekreace

    • Venkovní bazén
    • Vybavení BBQ

    Obecná zařízení

    • Nekuřácký majetek
    Často kladené otázky
    • ❓
      Jaké půjčovny jsou v elegantní Riad Ramzi k dispozici?
      V elegantní Riad Ramzi si můžete pronajmout kola.
    • ❓
      Má Riad Ramzi bazén?
      Ano, Riad Ramzi má plavecký bazén.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Menara
    28 km

    Vlaková nádraží

    Vlakové nádraží Marrákéš
    21 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Riad Ramzi Marakéš

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít